Wizerunek

Piękniejsza skóra dzięki zabiegowi kosmetycznemu

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 20-02-2016

(...) medycznego dwutlenku węgla powoduje przyspieszenie przepływu krwi i stymuluje skórę do produkcji kolagenu. Infuzja CO2 to także możliwość rozbicia nagromadzonego tłuszczu.Lepsze ukrwienie prowadzi bowiem do wzmożonego drenażu limfatycznego danego obszaru i poprawy metabolizmu. Dzięki temu zabiegowi możemy zmniejszyć liczbę komórek tłuszczowych i wymodelować sylwetkę. Z kolei odnowienie komórek skóry i stymulacja kolagenu wygładzi powierzchnię skóry i wyeliminuje "skórkę pomarańczową", z którą kobiety (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek, zdrowie

W jaki sposób wybrać najlepszy salon kosmetyczny?

Dodany przez Sabina Kozak, w dniu 09-12-2015

(...) Każda dbająca o siebie kobieta wie doskonale, jak istotna sprawą, dla wyglądu, dobrego samopoczucia, jak i również zdrowia, jest wizyta w salonie urody, gdzie kosmetyczka Wołomin, przygotuje nam serię zabiegów, dzięki którym poczujemy się zdecydowanie lepiej. Pamiętajmy o tym, (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyczka, kosmetyki, piękno, uroda, warszawa, wizerunek

Jak wybielić zęby?

Dodany przez Anna Kuras, w dniu 02-08-2015

(...) Pożółknięte, czerniejące zęby to koszmar wielu osób. Niestety, coraz częściej zmagamy się właśnie z takim problemem. A przez to nie możemy cieszyć się doskonałym zdrowiem. W końcu piękne zęby to atut każdej, zadbanej osoby. Dlatego poprawmy ich wygląd i zadbajmy o to, aby były po prostu białe. Jak możemy to zrobić?Oczywiście profesjonalny zabieg wybielania zębów nie należy do najtańszych usług. Nie każdego z nas stać więc na skorzystanie z takiej oferty. Pamiętajmy więc, że łatwiej jest zapobiec pewnym schorzeniom, niż później je wyleczyć. Im wcześniej (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek

Dieta sportowca

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 21-07-2015

(...) W stwierdzeniu, że każdy z nas powinien dbać o to, by dobrze zbilansować swoją dietę, nie ma nic odkrywczego. Wszyscy o tym doskonale wiemy, choć nie zawsze się do tego stosujemy. Cóż, tak naprawdę nasza dieta wcale nie musi być idealnie ułożona, bo zazwyczaj i tak dostarczamy sobie minimalnych dawek potrzebnych witamin i minerałów. W przypadku sportowców jest jednak zupełnie inaczej!Sportowiec, zwłaszcza ten wyczynowy, a nie "niedzielny", (...)

Powiązane słowa kluczowe: fitness, kosmetyki, uroda, wizerunek

Eleganckie zegarki dla panów

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 18-05-2015

(...) Obecnie również mężczyźni zaczęli zwracać uwagę na swój wygląd zewnętrzny. To właśnie dlatego w sklepach możemy już znaleźć odzież oraz dodatki przeznaczone wyłącznie dla panów. Warto z tego skorzystać, bo przecież każdy z nas chciałby prezentować się naprawdę dobrze. A na jakie, męskie gadżety należy postawić? Oczywiście jednym z nich będzie elegancki zegarek. Taki dodatek z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie. Prestiżowy zegarek męski z techtime (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, prezencja, uroda, wizerunek

Drogie marki - snobizm czy potrzeba?

Dodany przez Anna Kuras , w dniu 23-08-2014

(...) zegarki, choć wydać na nie trzeba rzeczywiście sporą kwotę, cieszyć będą swojego nabywcę rzetelnością i precyzją. Zegarek, to przedmiot zarówno użytkowy o zupełnie praktycznym zastosowaniu, jak i kapitalna ozdoba, traktowana na równi z biżuterią. Te najlepsze, markowe, to nie efekt cudzego snobizmu, a zainteresowania towarem luksusowym o lepszym niż przeciętnym standardzie, dopasowanym do indywidualnych potrzeb każdego nabywcy.Najcenniejsze i najbardziej rozchwytywane, to oczywiście zegarki szwajcarskie. Te z (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek, zegarki