Uroda

Piękniejsza skóra dzięki zabiegowi kosmetycznemu

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 20-02-2016

(...) Estetycznej Beauty Club Lemone, jej profesjonalny dietetyk, a także innowacyjne zabiegi, które mogą przywrócić nam dawny blask i wyeliminować powyższe niedoskonałości skóry i ciała. Jednym z nich jest zabieg karboksyterapii, który polega na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla. Podawany w skórę twarzy pomaga opóźnić proces starzenia i znacznie poprawia jej stan. Zabieg sprawdzi się także w przypadku zwiotczenia skóry tuż po porodzie i rewitalizacji skóry. Jak działa ten mechanizm? Podskórna aplikacja (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek, zdrowie

W jaki sposób wybrać najlepszy salon kosmetyczny?

Dodany przez Sabina Kozak, w dniu 09-12-2015

(...) skórę zabiegowi, bierze odpowiedzialność za to, aby nic w trakcie takiego zabiegu się nie stało, co mogłoby trwale wpłynąć na nasz wygląd oraz zdrowie. Wiele salonów kosmetycznych w swojej ofercie ma zarówno zabiegi na twarz i ciało, jak i również manicure. Jest to o tyle (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyczka, kosmetyki, piękno, uroda, warszawa, wizerunek

Kupujemy męskie koszule

Dodany przez Sabina Kozak, w dniu 06-09-2015

(...) trendy i nowoczesne style. Warto więc być z nimi na bieżąco, aby zapewnić sobie doskonały wygląd. Jednak pamiętajmy, że są pewne ubrania, które zawsze świetnie się sprawdzają. Jednym z nich jest np. biała koszula męska. Każdy mężczyzna powinien mieć ją w swojej szafie, bo taka koszula sprawdzi się podczas wielu, różnorodnych okazji.Każdy z nas powinien więc zadbać o (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, styl, ubrania, uroda, wizerunek

Jak wybielić zęby?

Dodany przez Anna Kuras, w dniu 02-08-2015

(...) pomyślimy o swoich zębach, tym lepiej dla nas i naszego zdrowia. Niezbędne jest tutaj oczywiście regularne oczyszczanie płytki. Myjmy więc zęby po każdym posiłku. Korzystajmy przy tym z miękkich, delikatnych szczoteczek. Dzięki temu na pewno dobrze zadbamy o swoje zęby. A co może jeszcze poprawić ich wygląd?Jeśli nie podoba nam się kolor naszych zębów, wbrew pozorom możemy go po prostu zmienić. Metody wybielania zębów są naprawdę różne. Każdy znajdzie więc tutaj coś dla siebie. Na początku możemy po prostu zainwestować w specjalne pasty wybielające. Przyniosą one (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek

Dieta sportowca

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 21-07-2015

(...) treningiem- nie ma się pomysłu na wysokobiałkowy posiłek przedtreningowy, a ma się już dość jedzenia ryżu i innych powszechnie znanych pokarmów o wysokiej zawartości białka- chce się szybko "uzupełnić" potrzebne organizmowi białko.Odżywki Iron Horse (ewentualnie inne, ale te są jednymi z najpopularniejszych) pomagają więc sportowcom dopilnować tego, by ich dzienna racja białka była na wystarczająco wysokim poziomie, aby nie tylko (...)

Powiązane słowa kluczowe: fitness, kosmetyki, uroda, wizerunek

Eleganckie zegarki dla panów

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 18-05-2015

(...) również i bardzo funkcjonalny. Dzięki niemu szybko sprawdzimy, która jest godzina. Oczywiście dodatki mogą bardzo się różnić między sobą. Jeśli więc wolimy styl nieco bardziej codzienny, postawmy na casualowy zegarek.Bransoleta do zegarka może być wykonana np. z materiału lub gumy. Taki gadżet sprawdzi się szczególnie u mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia. W końcu noszenie ciężkiej, złotej lub srebrnej bransolety może być po prostu niewygodne. A (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, prezencja, uroda, wizerunek