Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

używana odzież

Pomysł na biznes w wirtualnym świecie

Wiele osób marzy o założeniu i prowadzeniu własnej firmy.

Wydaje się to niezwykle kuszące. Oczywiście w rzeczywistości nie zawsze tak jest, jednak ten tekst ma na celu zachęcenie do prowadzenia biznesu. Bardzo często nasze kroki skierowane są w kierunku założenia sklepu internetowego. Temat ten wydaje się być aktualnie popularny, bowiem coraz więcej osób dokonuje zakupów w sieci. 
Ujmując rzecz ogólnie Polacy dokonują coraz więcej zakupów, a odsetek sprzedaży online nieustannie rośnie. Jednak bardzo szybko pojawia się pytanie, co ja właściwie będę sprzedawał? Osoby, które posiadają jakąś ciekawą pasję mogą bardzo łatwo przekuć ją w biznes. Podstawą jest to, że doskonale znają temat i to czym chcą handlować. W przypadku, kiedy nie mamy żadnych ciekawych zainteresowań sytuacja może być trochę trudniejsza. Zanim jednak kompletnie się zniechęcimy, warto przyjrzeć się branży modowej. Obecnie ubrania to najpopularniejszy produkt sprzedawany w globalnej sieci. W Polsce nadal istnieje wiele firm produkcyjnych, które posiadają sklepy internetowe. 
Oprócz tego online możemy też kupić kolekcje światowych marek. Warto wspomnieć w tym momencie o Zalando, czyli miejscu gdzie codziennie ilość zamówień liczona jest w tysiącach. Jednak dla początkującego ciekawym tematem może być odzież używana z Anglii. Jak wiemy Wyspy Brytyjskie są nadal pełne Polaków, a część z nich importuje do swojej ojczyzny właśnie używane ubrania. Są one sprzedawana na kilogramy, a ich cena jest stosunkowo niska. Kupując ciuchy używane z Anglii dostajemy je spakowane w wielkie worki. Każdy worek zawiera jeden rodzaj ubioru, a odzież jest oczywiście czysta i posortowana. Warto wiedzieć, że możemy trafić na różne rodzaje ubrań, które dodatkowo charakteryzują się różną jakością. Oczywiście część z nich będzie kiepska. Z drugiej strony istnieje szansa, że trafimy na ubranie, za którego sprzedaż kupimy kolejny worek ubrań. 
Odzież sortowana z Anglii wydaje się ciekawym pomysłem, który nie ma zbyt dużo konkurencji online.

Taką odzież można znaleść na www.zarra-odziez.pl

Okiem reportera

używana odzież