Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

leczenie żylaków, operacja na żylaki, krakowska klinika

Leczenie żylaków kończyn dolnych w krakowskich kli

W obecnych czasach zdecydowana większość społeczeństwa zmaga się z problemami zdrowotnymi.

Dzieje się tak z powodu uwarunkowań genetycznych, złej diety, niewłaściwego stylu życia czy stosowania różnego rodzaju używek. 
Warunki te sprzyjają także powstawaniu żylaków, czyli przewlekłej niewydolności żylnej. Przyjmują one formę wyraźnie prześwitujących przez skórę nóg żył. Dzięki osiągnięciom współczesnej medycyny istnieje kilka sposobów umożliwiających leczenie żylaków, które można podzielić na zachowawcze, farmakologiczne i operacyjne. Wybór właściwej metody uzależniony jest przede wszystkim od zaawansowania choroby. 
Jednakże nie da się ukryć, że najskuteczniejszą formą leczenia, a zarazem najstarszą, jest wykonanie zabiegu chirurgicznego. Niezaprzeczalnie największym atutem przeprowadzenia operacji jest trwałe oraz nieodwracalne usunięcie chorego naczynia. Operacja na żylaki wciąż u mnóstwa osób stanowi perspektywę wywołującą sprzeczne, a wręcz negatywne emocje oraz szereg obaw. 
Jak każdy zabieg chirurgiczny, polega ona na zewnętrznej ingerencji w ciało. Jednakże obecnie wcale nietrudno o znalezienie odpowiedniego specjalisty, który podejmie się tego zadania. Na rynku medycznym istnieje wiele poradni specjalizujących się w postępowaniu diagnostyczno-leczniczym wspomnianej dolegliwości.  
Również w Krakowie można udać się po pomoc w wiele miejsc. Jednym z nich jest krakowska klinika oferująca zabieg skleroterapii naczyń żylnych kończyn dolnych w cenie od 400zł z dodatkowo płatną wcześniejszą konsultacją. Natomiast przeciętnie ceny zabiegów wykonywanych w Krakowie wynoszą od 200 do nawet 9000 złotych.

Okiem reportera

leczenie żylaków
operacja na żylaki
krakowska klinika