Kosmetyki

Piękniejsza skóra dzięki zabiegowi kosmetycznemu

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 20-02-2016

(...) Każda z nas chciałaby cieszyć się młodością i idealnym wyglądem bez cienia skazy. Rzeczywistość jest jednak zupełnie inna. Czynnikami, które niekorzystnie wpływają na kondycję i wygląd naszej skóry są wiek, stres, przewlekłe zmęczenie, nieodpowiedni styl życia i brak aktywności fizycznej. Najczęściej borykajmy się z "workami" pod oczami, zasinieniami, zmarszczkami, cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością i starzeniem się skóry oraz rozstępami.Z pomocą przychodzi Klinika Medycyny (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek, zdrowie

W jaki sposób wybrać najlepszy salon kosmetyczny?

Dodany przez Sabina Kozak, w dniu 09-12-2015

(...) iż wizyta taka powinna mieć miejsce minimum dwa razy do roku. Podczas wizyty nasza skóra zostaje poddana zabiegowi oczyszczania, ponadto kosmetyczka, stosując różnego rodzaju kosmetyki, odżywia naszą skórę, dzięki czemu nadaje jej lepszy wygląd. Pamiętajmy iż salon kosmetyczny (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyczka, kosmetyki, piękno, uroda, warszawa, wizerunek

Jak wybielić zęby?

Dodany przez Anna Kuras, w dniu 02-08-2015

(...) Pożółknięte, czerniejące zęby to koszmar wielu osób. Niestety, coraz częściej zmagamy się właśnie z takim problemem. A przez to nie możemy cieszyć się doskonałym zdrowiem. W końcu piękne zęby to atut każdej, zadbanej osoby. Dlatego poprawmy ich wygląd i zadbajmy o to, aby były po prostu białe. Jak możemy to zrobić?Oczywiście profesjonalny zabieg wybielania zębów nie należy do najtańszych usług. Nie każdego z nas stać więc na skorzystanie z takiej oferty. Pamiętajmy więc, że łatwiej jest zapobiec pewnym schorzeniom, niż później je wyleczyć. Im wcześniej (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek

Dieta sportowca

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 21-07-2015

(...) musi pilnie strzec swojej diety. To właśnie dlatego odżywki iron horse (lub ewentualnie inne) są tak często kupowanym przez sportowców produktem! Po prostu do tego, by na podstawie uprawianego sportu można było budować mięśnie, organizmowi niezbędne jest białko.Odżywki białkowe bardzo często na co dzień przychodzą z pomocą sportowcom, zwłaszcza kiedy:- nie ma się czasu, by samodzielnie przygotować sobie wysokobiałkowy posiłek przed (...)

Powiązane słowa kluczowe: fitness, kosmetyki, uroda, wizerunek

Eleganckie zegarki dla panów

Dodany przez Malwina Żak, w dniu 18-05-2015

(...) Obecnie również mężczyźni zaczęli zwracać uwagę na swój wygląd zewnętrzny. To właśnie dlatego w sklepach możemy już znaleźć odzież oraz dodatki przeznaczone wyłącznie dla panów. Warto z tego skorzystać, bo przecież każdy z nas chciałby prezentować się naprawdę dobrze. A na jakie, męskie gadżety należy postawić? Oczywiście jednym z nich będzie elegancki zegarek. Taki dodatek z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie. Prestiżowy zegarek męski z techtime (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, prezencja, uroda, wizerunek

Drogie marki - snobizm czy potrzeba?

Dodany przez Anna Kuras , w dniu 23-08-2014

(...) Wielokrotnie zastanawiano się nad fenomenem marek. Za ubranie, sprzęt, czy gadżet podobnej jakości, firmowany znaną marką, nabywca zapłacić musi wielokrotność kwoty, jaką wydałby na podobny produkt, nieznanej marki, czy też marki o nieugruntowanej pozycji. Zastanawiający jest nie sam fenomen dobrych marek, ale marek dopiero zdobywających popularność, sieciówek nie wnoszących niczego innowacyjnego w porównaniu z innymi sieciówkami o podobnym charakterze i asortymencie. Niejednokrotnie ich ceny nie mają (...)

Powiązane słowa kluczowe: kosmetyki, uroda, wizerunek, zegarki