Podobne artykuły

 • 82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych

  82 proc. majątku wygenerowanego na 2017 r. trafiło do 1 proc. najbogatszych ludzi, podczas gdy najbiedniejsza połowa ludzkości nic nie otrzymała - wynika z opublikowanego na poniedziałek raportu międzynarodowej organizacji humanitarnej Oxfam.

 • Ministerstwo zachęca do kupowania bitcoinów? To oszustwo

  Wejdź na handel kryptowalutami - zachęcają maile wysyłane... z rządowych adresów. Takie wiadomości trafiają do skrzynek internautów np. z domeny mg.gov.pl - czyli dawnego Ministerstwa Gospodarki. na rzeczywistości te wiadomości są jednak spreparowane nie mają nic wspólnego z instytucjami rządowymi.

 • W 2018 r. wejdą na życie największe na ostatnich latach zmiany na CIT

  W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe na ostatnich latach zmiany na CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy na Crido Taxand Monika Lewandowska.

 • Rekordowy od lat import węgla z Kaliningradu

  Import węgla z obwodu kaliningradzkiego przez rosyjsko-polskie przejście kolejowe na Braniewie na tym roku będzie rekordowy. Do Polski ma wjechać do końca roku według prognoz ok. 2,75 mln ton - podał Ryszard Chudy z Izby Administracji Skarbowej na Olsztynie.

uroda, kosmetyki, wizerunek

Jak wybielić zęby?

Pożółknięte, czerniejące zęby to koszmar wielu osób.

Niestety, coraz częściej zmagamy się właśnie z takim problemem. A przez to nie możemy cieszyć się doskonałym zdrowiem. W końcu piękne zęby to atut każdej, zadbanej osoby. Dlatego poprawmy ich wygląd i zadbajmy o to, aby były po prostu białe. Jak możemy to zrobić?

Oczywiście profesjonalny zabieg wybielania zębów nie należy do najtańszych usług. Nie każdego z nas stać więc na skorzystanie z takiej oferty. Pamiętajmy więc, że łatwiej jest zapobiec pewnym schorzeniom, niż później je wyleczyć. Im wcześniej pomyślimy o swoich zębach, tym lepiej dla nas i naszego zdrowia. Niezbędne jest tutaj oczywiście regularne oczyszczanie płytki. Myjmy więc zęby po każdym posiłku. Korzystajmy przy tym z miękkich, delikatnych szczoteczek. Dzięki temu na pewno dobrze zadbamy o swoje zęby. A co może jeszcze poprawić ich wygląd?

Jeśli nie podoba nam się kolor naszych zębów, wbrew pozorom możemy go po prostu zmienić. Metody wybielania zębów są naprawdę różne. Każdy znajdzie więc tutaj coś dla siebie. Na początku możemy po prostu zainwestować w specjalne pasty wybielające. Przyniosą one świetne rezultaty, jeśli będziemy z nich regularnie korzystać. Niestety, efekty po zastosowaniu past wybielających utrzymują się przez bardzo krótki czas. Jeśli więc liczymy na lepsze i trwalsze rezultaty, postawmy na piaskowanie zębów. To nowoczesna metoda, którą stosuje się już wielu gabinetach stomatologicznych. Wbrew pozorom za taką usługę wcale nie zapłacimy zbyt wiele. A dzięki niej nasze zęby odzyskają piękny, biały kolor, a my będziemy cieszyć się wspaniałym wyglądem oraz zdrowiem.

Skuteczny zabieg wybielania zębów przeprowadzić można w wielu dobrych klinikach stomatologicznych.

Okiem reportera

uroda
kosmetyki
wizerunek