Podobne artykuły

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

uroda, kosmetyki, wizerunek, prezencja

Eleganckie zegarki dla panów

Obecnie również mężczyźni zaczęli zwracać uwagę na swój wygląd zewnętrzny.

To właśnie dlatego w sklepach możemy już znaleźć odzież oraz dodatki przeznaczone wyłącznie dla panów. Warto z tego skorzystać, bo przecież każdy z nas chciałby prezentować się naprawdę dobrze.

A na jakie, męskie gadżety należy postawić? Oczywiście jednym z nich będzie elegancki zegarek. Taki dodatek z pewnością spodoba się każdemu mężczyźnie. Prestiżowy zegarek męski z techtime prezentuje się bardzo elegancko oraz wytwornie. Doskonale pasuje do wieczorowych stylizacji jak i codziennych strojów. Możemy go założyć na każde, ważniejsze wyjście lub uroczystość. Dzięki temu będziemy wyglądać jeszcze bardziej stylowo i wytwornie. A w końcu "jak cię widzą, tak cię piszą". Dlatego należy zwracać uwagę na swoją prezencję.

Jeśli szykujemy się do ważnego wyjazdu służbowego, zabierzmy ze sobą zegarek. Ten dodatek jest nie tylko elegancki, ale również i bardzo funkcjonalny. Dzięki niemu szybko sprawdzimy, która jest godzina. Oczywiście dodatki mogą bardzo się różnić między sobą. Jeśli więc wolimy styl nieco bardziej codzienny, postawmy na casualowy zegarek.

Bransoleta do zegarka może być wykonana np. z materiału lub gumy. Taki gadżet sprawdzi się szczególnie u mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia. W końcu noszenie ciężkiej, złotej lub srebrnej bransolety może być po prostu niewygodne. A materiałowy lub gumowy pasek jest bardzo lekki i na pewno nie ograniczy nam ruchów. Dodatkowo, takie dodatki świetnie sprawdzą się w roli prezentu. Jeśli jednak chcemy podarować coś bliskiej nam osobie, postawmy na luksusowy produkt. Taki będzie m.in. zegarek z chronografem. Znajdziemy go w wielu sklepach, a jeśli dobrze poszukamy, za produkt zapłacimy naprawdę niewiele. Taki zegarek na pewno zachwyci każdego solenizanta!

Szeroka oferta męskich zegarków wizytowych i sportowych na stronie techtime.pl.

Okiem reportera

uroda
kosmetyki
wizerunek
prezencja