Podobne artykuły

 • Coraz mniej polskich rodzin żyje na skrajnym ubóstwie

  W Polsce obniżył się odsetek osób żyjących na skrajnym ubóstwie, zwłaszcza na rodzinach wielodzietnych. Na przestrzeni 2016 roku niemalże jedna trzecia rodzin, na których był przynajmniej troje dzieci, wyszła ze skrajnego ubóstwa, na którym była jeszcze rok wcześniej.

 • Polska Grupa Górnicza została spółką akcyjną

  Działająca dotąd jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Polska Grupa Górnicza (PGG) był teraz spółką akcyjną. na piątek katowicki sąd rejonowy wpisał przekształcenie firmy do Krajowego Rejestru Sądowego - podał rzecznik PGG Tomasz Głogowski.

 • Amerykański Senat liberalizuje prawo podatkowe

  Amerykański Senat głosami republikańskiej większości po wielogodzinnej debacie przyjął na sobotę nad ranem czasu miejscowego ustawę o reformie systemu podatkowego. na listopadzie swoją wersję ustawy o reformie systemu podatkowego przyjęła Izba Reprezentantów.

 • Rząd podniesie najniższe emerytury? Kowalczyk: Trwają rozmowy

  Na pewno coś trzeba zrobić dla emerytów. lecz nie chcę przesądzać, co to mogłoby być. a może podniesienie najniższej emerytury, a może może jakiś jednorazowy dodatek, a może dodatek do waloryzacji. Trwają rozmowy, żeby wspierać emerytów z najniższymi świadczeniami - mówi na wywiadzie Henryk Kowalczyk, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów.

hobby, rozrywka, czas wolny, odzież, ubrania, buty

Elegancja na każdy dzień

Moda na elegancję jest wiecznie żywa.

Wiedzą o tym wszyscy panowie, którzy wiedzą, co to znaczy dobrze się ubrać i dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Dlatego też chętnie korzystają z dobrodziejstwa, jakim są koszule męskie, które odpowiednio dobrane, pasują do wszelkich możliwych kombinacji stroju. Zarówno do marynarki, garnituru, czy do zwykłych dżinsów.

Każdy dbający o swój wizerunek mężczyzna wie również, że najlepsze efekty dają dobrze skrojony garnitur i koszule na miarę. Nic nie wygląda równie elegancko i stylowo, niż kapitalnie dobrana koszula, która leży niczym druga skóra. Wówczas, nawet mężczyźni, którzy nie pałają miłością do garniturów, dadzą się przekonać, że to strój stworzony właśnie dla nich.

Ale elegancki wygląd można osiągnąć również i przez kilka innych zabiegów. Zwłaszcza, że elegancja to nie wyłącznie strój, ale i dobre maniery, sposób bycia. Czasami wystarczy założyć zwykłą koszulę, zarzucić elegancki kardigan, do tego dżinsy, by wyglądać niezwykle stylowo, modnie i niepowtarzalnie.
Cała sztuczka polega na doborze odpowiedniej koszuli!

sklep z koszulami ekoszuleJak zatem znaleźć tę odpowiednią, dzięki której nasz zwykły strój stanie się eleganckim?
Jeśli wybór stroju przerasta umiejętności, czy cierpliwość danego mężczyzny, sposoby są dwa. Pierwszy, to kobieta - doradca. Żona, siostra, przyjaciółka. Jeśli i ten wariant odpada, wówczas najlepiej znaleźć sklep z białymi koszulami ze sprzedawcą, który świetnie potrafi wywiązać się ze swoich obowiązków. Doradzić, podpowiedzieć, odpowiednio zachęcić. I całkowicie zdać się na niego, czy na nią. Efekt może być piorunujący.

Znając już tajniki elegancji, do kompletu brakuje wam panowie jeszcze tylko dodatków w postaci butów, modnego zegarka, fikuśnego krawatu, czy finezyjnej muchy.
I tak przyodziani podbić możecie wszystkie salony. Zatem do boju i powodzenia!

Okiem reportera

hobby
rozrywka
czas wolny
odzież
ubrania
buty